Cablu Fibra Optica SM 8 Fibre ADSS G657A1 2.4kN - Catena Electric
Cablu Fibra Optica SM 8 Fibre ADSS G657A1 2.4kN
Livrare în 24 ORE
free shipping and return
Livrare în toată țara in 24 ORE prin curierat rapid.

Cablu Fibra Optica SM 8 Fibre ADSS G657A1 2.4kN

disponibilitate:In stoc

sku: 1605

2.44lei

În stoc

Fisa tehnica

um

metru liniar

Descrierea produsului

Cablu Fibra Optica SM 8 Fibre ADSS Autopurtata 2.4kN G652D Netlog
Diametru acoperire optica cu fibra sticla: 125 µm ±0.7
Diametru fibra cu invelis acrilic: 250 µm ±15
Lungime de unda Tx: 1310 nm
Lungime de unda Rx: 1550 nm
Atenuare: max 0.36 dB / km, respectiv max 0.25 dB / km
Greutate : 55 kg / km
Tensiune: 2400N
Temperatura de instalare: -20°C pana la +60°C
Temperatura de functionare: -40°C pana la +70°C
Compozitie :
• 8 fibre single-mode
• tub central umplut cu gel hidrofob
• Kevlar central din FRP 1.8mm
• loose tube: PBT de 1.7mm
• Filler: PP de 1.7mm
• intaritura din fibre de aramida
• manta HDPE 8.2mm, culoare neagra

No Tags for this product