Cablu Fibra Optica SM 4 Fibre FTTH - Catena Electric
Cablu Fibra Optica SM 4 Fibre FTTH
Livrare în 24 ORE
free shipping and return
Livrare în toată țara in 24 ORE prin curierat rapid.

Cablu Fibra Optica SM 4 Fibre FTTH

disponibilitate:Stoc Epuizat

sku: 1608

0.71lei

Stoc epuizat

Fisa tehnica

um

metru liniar

Descrierea produsului

Cablu Fibra Optica SM 4 Fibre FTTH Autopurtata G657A1 Netlog
Diametru acoperire optica cu fibra sticla: 125 µm ±0.7
Diametru fibra cu invelis acrilic: 250 µm ±15
Lungime de unda Tx: 1310 nm
Lungime de unda Rx: 1550 nm
Atenuare: max 0.4 dB / km, respectiv max 0.3 dB / km
Greutate : 55 kg / km
Temperatura de instalare: -20°C pana la +60°C
Temperatura de functionare: -40°C pana la +70°C
Compozitie :
• 4 fibre single-mode
• Strenght member : FRP 0.5 mm
• manta LSZH 3x2mm, culoare neagra

No Tags for this product